Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

350

Зіновій Парамонов більше не виконуватиме обов’язки керівника обласного лабораторного центру та головного санітарного лікаря Житомирської області.

Про це повідомив головний санлікар України Віктор Ляшко після візиту у Житомир на своїй сторінці у Фейсбук.

Таке рішення було прийняте через колапс з тестуванням на коронавірус. Парамонов обіцяв виправити ситуацію, яка склалася вже давно, проте натомість хотів припинити приймати нові проби на коронавірус.

«Сьогодні частина зразків Житомирського обласного лабораторного центу була відправлена в інші лабораторії, які менш завантажені.

Моя позиція: головними державними санітарними лікарями в областях мають бути керівники, які в межах своїх компетенцій та можливостей можуть вирішувати проблемні питання. І не тільки в середині колективу, а й з іншими зацікавленими сторонами», – написав Віктор Ляшко.

«Минулого тижня отримав кілька сигналів, що в Житомирській області є проблеми з проведенням ПЛР-дослідження і що затримуються результати тестувань.

У суботу в Житомир була відправлена комісія Міністерства охорони здоров’я, яка за результатами перевірки дала відповідні рекомендації.

В.о. керівника Житомирського лабораторного центру пообіцяв взяти ці рекомендації в роботу та виправити помилки.

Вчора мені повідомили, що нічого не змінилось і що в.о. керівника лабораторного центру був надісланий лист, що протягом 3 днів лабораторія не буде приймати зразки на дослідження коронавірусної хвороби.

Після дзвінка відразу поїхав в Житомирський обласний лабораторний центр.

Поговорив із людиною, яка виконує обов’язки керівника, зустрівся із колективом лабораторного центру та головою Житомирської ОДА.

Основна проблема – відсутність комунікації в.о. керівника лабораторного центру та всіх інших стейхолдерів (медичні заклади, ОДА, міська рада). Через це не вирішуються та накопичуються проблеми.

Медичні працівники лабораторії молодці і працюють понаднормово вже кілька місяців. Питання стоїть тільки в самій організації процесу», – розповів головний лікар України.

«І при всій повазі до досвіду та віку виконуючого обов’язки керівника Житомирського обласного лабораторного центру прийнято рішення дати розпорядження припинити виконання обов’язків людиною, на яку вони були покладені.

Протягом найближчих кілька днів визначимось із кандидатурою на яку покладемо тимчасове виконання обов’язків керівника лабораторного центру та головного державного санітарного лікаря Житомирської області, а після завершення епідемії COVID-19 оголосимо конкурс», – резюмував Віктор Ляшко. 

Нагадаємо, у Житомирі утворилася черга на тестування коронавірусу у 800 проб. Сьогодні частину з них передали у різні області для дослідження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here