Home Місто Громадська організація переселенців отримала грант на створення нетворкінг-кафе ”Гараж” у Житомирі

Громадська організація переселенців отримала грант на створення нетворкінг-кафе \”Гараж\” у Житомирі

123

 У Києві 22 лютого   відбувся захист проектів у конкурсі "Виклик інновації для вирішення конфлікту". Зі ста проектних заявок, які надійшли з усіх регіонів України, перше місце посіла ГО "Мир на долоні" з Житомира. Переможці отримали грант на створення нетворкінг-кафе "Гараж".

Конкурс ідей стартував 22 листопада 2018. Організатори шукали команди однодумців з усієї України, які б могли запропонувати інноваційні проекти. Наприкінці січня було обрано 11 фіналістів. Для них організатори конкурсу провели інкубатор, під час якого навчали команди вдосконалювати вже створені проекти.

Фінал конкурсу пройшов у Києві. Після публічної презентації 11 проектів команд, організатори оголосили переможців. Перше місце здобула ГО "Мир на долоні" зі своїм проектом нетворкінг-кафе "Гараж" у Житомирі.


– Я щиро вдячна організаторам конкурсу за підтримку нашої організації. Це буде не звичайне кафе, це соціальне підприємство, яке одночасно служитиме майданчиком для соціальної згуртованості, інноваційною платформою розвитку та буде генерувати дохід для підтримки свого функціонування і впровадження корисних для громади ініціатив, –  зазначила голова ГО "Мир на долоні" Ірина Гладка. 


Довідково: Конкурс "Виклик інновації для вирішення конфлікту" проводився фінською організацією Crisis Management Initiative, яка заснована Нобелівським лауреатом миру та колишнім президентом Фінляндії Мартті Ахтісаарі.


Громадська організація «Мир на долоні»
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here