Home Місто Інспектори ДАІ ”полюватимуть” на порушників із нових засідок

Інспектори ДАІ \”полюватимуть\” на порушників із нових засідок

117
Інспектори ДАІ будуть змінювати місця дислокації несення нарядів дорожньо-патрульної служби.
 
ДАІшники патролюватимуть у тих місцях, де найчастише стаються аварії та порушуються правила дорожнього руху. Такі зміни є одним із заходів, які впроваджують правоохоронці на території Житомирщини.
 
За словами заступника начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Івана Прохоренка, управління посилює профілактичні заходи щодо безпеки дорожнього руху на автошляхах області. Це стало необхідним через значну кількість порушень, які фіксуються на дорогах області, повідомляє прес-служба управління.
 
Упродовж 10 днів проведення місячника безпеки дорожнього руху працівники ДАІ припинили понад дві з половиною тисячі різноманітних порушень Правил дорожнього руху.
 
Серед них 350 – це керування транспортним засобом у стані сп’яніння, більше 620 перевищень швидкості руху, понад 100 випадків недотримання правил зупинки-стоянки під час посадки і висадки пасажирів та 45 – перевезення автобусами пасажирів понад встановлену кількість й інші. 
 
До того ж, водіями маршруток було допущено майже 300 різноманітних правопорушень, які несли загрозу для пасажирів.
 
Окрім змін до дислокації несення нарядів ДПС, в області триватимуть цільові заходи «П’яний водій – злочинець», а також особлива увага приділятиметься до функціонування автобусних маршрутів, у тому числі, і нерегулярних  перевезень та в нічний час. 
 
Під час перевірок пасажироперевізників першочерговими питаннями є якісна робота фахівців з безпеки дорожнього руху на підприємствах, зберігання транспортних засобів за визначеними місцями стоянок, забезпечення проведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв та контроль технічного стану автобусів.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here