Home Місто Іван Фурлет продовжує судитися за ціну закордонного паспорта з чиновниками

Іван Фурлет продовжує судитися за ціну закордонного паспорта з чиновниками

79

Завтра 20 червня, о 14:15 в апеляційному суді на майдані Путятинському, 3/65, у залі №619, суд розгляне справу по видачі закордонного паспорта представнику партії Демократичний Альянс Івану Фурлету, який наприкінці березня вже виграв суд першої інстанції та довів свою правоту.

Про це повідомляє прес-служба "ДемАльянсу"

Працівники Державної міграційної служби (ДМС), що так і неспромоглися в суді надати жодних доказів своєї точки зору, вирішили подати скаргу на рішення сду, який зобовязав їх видати паспорт Івану Фурлету за 170 грн.

Варто відзначити, що справа набула особливого резонансу завдяки ряду факторів.

ДМС докладало максимум зусиль, для неодноразового перенесення розгляду справи за позовом громадянина України, впродовж кількох місяців не було ухвали про відкриття провадження і от нарешті через 4 місяці відбудеться розгляд апеляційної скарги.

Ряд чиновників та посадовців виступали з заявами на захист здирників в паспортних столах. Зокрема, спробував вигороджувати ДМС і прокурор Житомирської області, який в своєму інтерв’ю заявив, що щоб отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, необхідно сплатити 377,15 грн., а у разі термінового оформлення—784,30 грн..

“Ні сама ДМС, ні Держреєстр адмінпослуг, ні Портал адмінпослуг не знають, які послуги надає ДМС та чому їх вартість, окрім держмита, становить ще 207,15 грн. А Прокурор знає, але так і не може назвати нормативно-правовий акт, який затверджує озвучену ним суму”, – коментує демальнсівець Іван Фурлет.

Натомість нагадуємо, що впродовж реалізації кампанії “СТОП свавіллю в паспортних столах” кілька судів першої та другої інстанції постановляють – видати громадянам закордонний паспорт за 170 грн., вимоги сплатити 87,15 грн. за “послуги” та 120 грн. “за бланк” – неправомірними!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here