Home Місто Керуватиме житомирськими поліцейськими їх колега з Києва – 35-річний Ігор Гусак. ФОТО

Керуватиме житомирськими поліцейськими їх колега з Києва – 35-річний Ігор Гусак. ФОТО

131

Під час урочистостей у Житомирі заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич представив керівника Управління патрульної служби у м.Житомирі.

Ним став лейтинант поліції Ігор Гусак, який до цього служив у столичній поліції – обслуговував район Подол, а потім працював на автошляху Київ-Чоп.

Про себе Гусак розповів, що нині живе в Житомирі, а до цього мешкав у Київській області. Він 1980 року народження, має 7-річну доньку. До поліції працював у сфері вантажних перевезень, а потім успішно пройшов відбір у поліцію Києва.

Нагадаємо, що серед житомирських поліцейських 32 жінки та відповідно 197 чоловіків. Виявили бажання служити та успішно пройшли відбір і наачання 37 учасників АТО, двоє з яких нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Працюватиме у новій поліції 1 майстер спорту міжнародного класу, 4 майстри спорту, 11 кандидатів у майстри спорту. Втім, є серед нових поліцейських колишні працівники правоохоронних органів, а також ті, у кого батьки чи рідні працювали або працють у цій сфері.

У церемонії складання присяги у Житомирі взяли участь заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, керівники обласної і місцевої влади – голова Житомисрької ОДА Сергій Машковський, міський голова Сергій Сухомлин.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here