Home Місто Кілограм метадону на «чорному ринку» продають за 200 тисяч гривень

Кілограм метадону на «чорному ринку» продають за 200 тисяч гривень

82

У Житомирській області до 10 років ув’язнення засуджено жінку за контрабанду метадону на 150-200 тис. дол. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України (СБУ).

Так, в серпні 2012 р. в міжнародному пункті пропуску "Овруч" Житомирської митниці співробітники СБУ затримали 57-річну мешканку Новоград-Волинський, яка намагалася контрабандним шляхом перемістити до України партію синтетичного наркотика. У пасажирки потягу "Санкт-Петербург-Кишинів" під час проходження митного огляду правоохоронці виявили та вилучили приховані серед особистих речей три поліетиленові згортки, в яких знаходилася кристалічна речовина білого кольору.

За висновком експертизи, вилучена речовина – метадон загальною вагою майже 1 кг. Це сильний синтетичний наркотик опійної групи, який має властивості заступника природних наркотиків, таких як героїн. Його роздрібна ціна на "чорному ринку" становить 150-200 тис.

Встановлено, що зловмисниця надалі поширювала ввезені наркотики через розгалужену мережу дрібнооптових покупців на території Житомирської та суміжних з нею областей України.

Овруцький районний суд Житомирської області визнав зловмисницю винною у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч.2, 3 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України і засудив до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

 

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here