Головна Місто Коростенські діти за п’ять місяців змайстрували більше 300 годівничок

Коростенські діти за п\’ять місяців змайстрували більше 300 годівничок

213
0

З вересня 2013 року по березень 2014 року з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування екологічної культури, ціннісного ставлення до біорізноманіття, залучення до практичної природоохоронної роботи, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни  в навчально-виховних закладах міста Коростеня та Коростенській міськСЮН проведена  щорічна Всеукраїнська акція "Годівничка".

В ході акції було виготовлено і  вивішено 345  годівничок, визначене видове різномаїття птахів біля годівничок, охоплено 800 дітей, 20 груп, 18 загонів, надруковані статті в місцеву пресу, проведені шкільні та міський конкурси на кращу годівничку, малюнок, фотороботу, поробку, вірш, оповідання про птахів, на кращу розробку заняття та сценарій свята про зимуючих птахів. Вихованці Коростенської міськСЮН брали участь у Великому зимовому обліку птахів, свої спостереження висвітлили на сайті Товариства охорони птахів України.

Про це повідомляють на сайті Коростенської міськради.

Найактивнішими учасниками акції стали ЗОШ №2, 3, 5, 7, 10 та Коростенська міськСЮН.

В міському конкурсі визнано кращі роботи в номінаціях, які представлені на обласний етап  акції:

«Краща годівничка», «Кращий малюнок», «Кращий вірш» , «Краще оповідання про птахів», «Краща листівка». «Краща розробка заняття», «Кращий сценарій свята про зимуючих птахів», Презентація акції «Годівничка» , «Краща поробка».


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here