Home Люди Ковзанка та рекреаційна зона: житомиряни виловили свої пропозиції щодо концепції Гідропарку

Ковзанка та рекреаційна зона: житомиряни виловили свої пропозиції щодо концепції Гідропарку

328
0

Міський голова Сергій Сухомлин зібрав житомирян для обговорення концепції Гідропарку. Більшість виступили за те, аби парк залишався природним.

Про це написав Сергій Сухомлин:

“Як і обіцяв, зібрав житомирян, представників різних спільнот: спортсменів різних напрямків, екологів, архітекторів… Обговорювали концепцію Гідропарку. У візуалізації майбутнього Гідропарку максимально вміщено те, що можна запропонувати. Повторюсь: це не проєкт, це лише концепт із пропозиціями. Можна додавати зони, можна прибирати“.

Понад дві години тривала дискусія. Більшість присутніх чітко висловила позицію, що Гідропарк має бути якомога більше рекреаційною зоною. Зі збереженням природного середовища, з дитячими та спортивними зонами. Більшість, 99 % за те, що там не має бути зоопарку.

Житомиряни вважають, що ковзанка має бути в Гідропарку, але лише в зимовий період (на літо — замінятись на іншу локацію).

Також нещодавно Сухомлин опублікував концепцію реконструкції Гідропарку – з річковим басейном та фудкортами. У Гідропарк заселили екзотичних птахів. ВІДЕО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here