Home Місто Кращим квітучим містом став Новоград-Волинський

Кращим квітучим містом став Новоград-Волинський

126
Свято краси, жіночності, любові до рідного краю відбулося у Житомирі.  
 
4 вересня у приміщенні Житомирської обласної державної телерадіокомпанії пройшов заключний етап обласного фестивалю „Моє квітуче Полісся”. Фестиваль, започаткований обласною радою жінок – ювілейний, 10-й, і присвячений 75-річчю Житомирщини.
 
Всі гості свята мали змогу помилуватися яскравими квітковими композиціями, представленими кожним районом і містом Полісся, повідомляє прес-служба облдержадміністрації. 
 
Свято прикрасили рушники, вишиті майстринями кожного району і міста області, які винесли дівчата в українському вбранні. Своїми виступами порадували артисти ансамблю „Сонечко”, зворушили присутніх співи і танцювальні композиції у виконанні вихованців дитячих садочків Житомира.
 
Захід продовжили виступи переможців обласного конкурсу у різних номінаціях. Кращим квітучим містом визнано Новоград-Волинський, а кращим заквітчаним районом – Андрушівський. 
 
У номінації „Краща господиня” перемогла житомирянка Марія Бондарчук, яка, переїхавши з Народицького району і оселившись у багатоповерхівці на Крошні, заквітчила весь двір великого будинку, у якому мешкає. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here