Home Місто ”Квартира залишається за багатодітною родиною Бодомер”, – Сухомлин про рішення суду

\”Квартира залишається за багатодітною родиною Бодомер\”, – Сухомлин про рішення суду

99

 "Квартира залишається за багатодітною родиною Бодомер, – написав міський голова Житомира Сергій Сухомлин 23 січня у соцмережі. – Щойно Апеляційний суд Житомирської області задовольнив скаргу виконавчого комітету та Ганни Бодомер, скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове рішення про відмову в задоволенні позову. Воно набрало чинності з моменту проголошення".

Читайте також: У Житомирі родину з 12 дітьми хочуть виселити з квартири через "нових власників".

У родині виховують 12 власних дітей. Все своє життя  тулилася у двокімнатній квартирі. Для отримання цієї квартири, площа якої близько сотні метрів квадратних, сім’я 13 років стояла у черзі і переїхала одразу, як отримала ордер від міськради.

Несподівано після новосілля до родини завітав невідомий, який заявив, що квартира належить йому. Згодом він зник, але через два роки надійшло рішення суду. Виявилося, що у квартирі прописана пенсіонерка 87 років, а її опікун почав судитися і переміг за рішенням суду першої інстанції. Сусіди пенсіонерку ніколи не бачили, коли квартира стояла пустою, а чоловік заходив.

У міськраді  були впевнені, що це типова шахрайська схема.  Так званий власник від коментарів відмовляється, не говорить і його адвокат. Проте у міськраді  були переконані, що квартира лишиться за багатодітною родиною, бо вона не приватизована, а належить місту. Відповідно після будь-якого рішення суду місто знову виділить її Бодомерам.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here