Home Місто Майже 1 тис. призовників Житомирщини поповнять ряди Збройних Сил України

Майже 1 тис. призовників Житомирщини поповнять ряди Збройних Сил України

151

У військових комісаріатах Житомирської області, підпорядкованих Територіальному управлінню “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України, розпочалася призовна кампанія “Осінь-2011”.

Як повідомив Житомирський обласний військовий комісар полковник Микола Залесський, протягом вересня в районних та обласному військкоматах працювали медичні комісії, під час яких проводилося вивчення та попередній відбір призовників.

– Зараз щодня на обласній призовній дільниці проходять медичне обстеження близько 100 молодих людей, за результатами роботи медичних комісій по облікових справах згідно з фахом та фізичним станом юнаків, вже 90% із них розподілено по командах для відправки у війська, – зазначив обласний військовий комісар.

Полковник Микола Залесський підкреслив, що на збірному пункті Житомирського обласного військового комісаріату для повноцінної роботи військово-лікарської комісії створені всі умови, підібрані кращі фахівці медичних установ обласного центру, а призовники під час перебування на обласному збірному пункті забезпечуються гарячою їжею.

Цієї осені з Житомирщини на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України будуть призвані 965 осіб. Перша відправка молодого поповнення до лав Збройних Сил України та інших військових формувань з Житомирщини запланована на 12 жовтня, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here