Home Політика Охоронці з кортежу Азарова матюкаються і б’ють на ходу машини

Охоронці з кортежу Азарова матюкаються і б\’ють на ходу машини

148
0

Президент Віктор Янукович і прем’єр-міністр Микола Азаров давно взяли собі за звичку вишиковувати уздовж траси працівників ДАІ, котрі перекривають для них рух, змушуючи таким чином водіїв приватних авто та увесь громадський транспорт стояти по півгодини і чекати.

Якось влітку Азаров пообіцяв їздити, як усі. Водії були шоковані – кортеж прем’єр-міністра у загальному потоці їде з усіма. "Зроблено це було для того, щоб не робити зайвих перешкод для автомобільного руху у столиці, який достатньо складний", – пояснив тоді таке рішення Азарова його речник Віталій Лук’яненко.
Та надовго Азарова не вистачило. Вже за місяць його кортеж зафіксували на зустрічній смузі перекритої набережної.
 
Коли перекрити рух не вдається, прем’єрська автоколона вривається у загальний рух із сиренами і проблисковими маячками. Охорона розганяє водіїв у гучномовці: "9672, вправо поехали!".
Відразу вправо завернути не завжди вдається, тоді "сторожеві пси" Азарова повторюють свою команду, але вже з нецензурними словами: "Водитель йо..ной "тойоты" 9672, вправо принимаем!!!"

Щойно автомобіль перелаштовується на вільну смугу, машина із супроводу Азарова наздоганяє, з вікна витягується працівник ДАІ та з усієї сили б’є жезлом по дверях. Інша автівка із кортежу притискає "тойоту", створюючи аварійну ситуацію.
 
Далі із останнього мікроавтобуса кортежу на ходу витягується "боєць" та з розмахом б’є по боковому дзеркалу "тойоти", вивертаючи його в інший бік.
 
"Бачили, як розганяють стадо свиней? Нічого не нагадує? Жодних сумнівів немає – Микола Азаров у курсі того, як по-хамськи розчищають йому дорогу. Вважаємо це актом виховання громадян від охорони прем’єр-міністра", – заявили на ТВі.
 
 
 
За матеріалами: ТВі

 

Previous articleМайже 1 тис. призовників Житомирщини поповнять ряди Збройних Сил України
Next articleУ Житомирському парку культури з\’являться дерев\’яні герої

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here