Головна Місто Меру Житомира прокуратура не указ?

Меру Житомира прокуратура не указ?

101
0

Згідно рішення виконкому Житомирської міської ради приватному підприємцю було продовжено оренду частини приміщення дитячого навчального закладу № 29 (вул. Перемоги, 47-а). 

Як повідомив прокурор міста Житомира Ілля Титарчук, у орендованому приміщенні дитячого садочка  тривалий час функціонував спортивно-оздоровчий комплекс, що суперечить законам. Адже, згідно законодавства, об’єкти освіти і науки, що фінансуються з державного бюджету, мають використовуватися за цільовим призначенням, повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Крім цього, заборонено безпідставно ліквідовувати державний чи комунальний дошкільний  навчальний заклад, зменшувати в ньому площу, кількість груп, а також здавати приміщення (будівлі) в оренду. У даному випадку частину приміщення не лише здано в оренду, але й перепрофільовано. 

Прокуратурою міста Житомира було внесено подання міському голові Житомира з вимогами усунути порушення, однак ніяких заходів не було вжито.
 
Тому, враховуючи нинішній дефіцит місць у шкільних та дошкільних закладах у Житомирі прокуратура підготовила позовну заяву до господарського суду Житомирської області про скасування  рішення виконкому Житомирської міської ради. 

Таким чином, вказане рішення міськвиконкому підлягає скасуванню у судовому порядку як незаконне, а договір – розірванню.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here