Головна Освіта Завтра відбудеться диктант національної єдності

Завтра відбудеться диктант національної єдності

99
0
Завтра, 9 листопада, в День української писемності та мови на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це акція, яку НРКУ почала ще в 2000 році. Відтоді щорічно 9 листопада українці можуть брати участь у написанні радіодиктанту і з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

Щороку Національна радіокомпанія отримує більш ніж 10 тисяч листів з радіодиктантом.

За даними НРКУ, кількість учасників диктанту національної єдності постійно зростає, а географія – розширюється.

"Листи надсилають не лише слухачі з усіх областей України, а й з-за кордону: Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії та інших країн. Це люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. Традиційно до участі в написанні диктанту запрошуються відомі українці: політики, громадські діячі, художники", – повідомили в НРКУ.

Цього року на Українське радіо завітають, зокрема, народні депутати – Ірина Геращенко, Ольга Герасим’юк, Олександр Голуб; уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко, президент аналітичного центру "Академія" Олександра Кужель та інші.

Диктант розпочнеться о 13.30. Проведе його доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант буде складатися з 100-120 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Це: грошові премії, книги, компакт-диски із унікальними записами Українського радіо.

Важлива умова – будуть перевірятися лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті.

Нагадаємо, 9 листопада відзначається День української мови.
 

Корреспондент.net 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here