Головна kultura Мерія вирішила провести референдум з приводу демонтажу пам’ятника Пушкіну

Мерія вирішила провести референдум з приводу демонтажу пам’ятника Пушкіну

730
0

У Житомирі поки не демонтуватимуть пам’ятник російському письменникові Олександру Пушкіну, а спочатку проведуть міський референдумом, бо вважають, що зараз головні питання – це економіка, дороги та лікарні.

У житомирській мерії вирішили поки почекати та запитати житомирян:

«Питаннями пам’яток міста та їхньою долею повинні займатися всі: хто тут живе, працює, навчається. Підіймають питання доцільності пам’ятника Пушкіну. Багато міст пішли шляхом демонтажу. Але ми будемо вирішувати це питання тільки через міський референдум. Саме тому у цій війні потрібно бути далекогляднішим, ніж будь-коли! Зараз війна – справ вистачає! Займаємося економікою, безпекою, дорогами, функціонуванням лікарень, гумдопомогою.

Питання Пушкіна – точно почекає».

Також у мерії додають, що якщо прибирати все російське, то як тоді з Корольовим, який хоч і під примусом, але працював на Москву, або ж що з періодичною системою хімічних елементів, автором якої є російський хімік Менделєєв.

Нагадаємо, в Тернополі два дні тому демонтували пам’ятник Пушкіну. На вихідних це питання активно обговорювали у соцмережах житомиряни.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here