Home Місто Мешканець Черняхова, який загинув у страшній аварії під Москвою, за тиждень мав...

Мешканець Черняхова, який загинув у страшній аварії під Москвою, за тиждень мав їхати на батьківщину

140

Тіло загиблого в ДТП в Московській області мешканця Житомирщини від 15 липня репатріювали на батьківщину.

Про це сьогодні під час брифінгу сказав директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

«За сприяння Посольства України в Росії тіло загиблого громадянина України від 15 липня репатріювали на батьківщину. Цим же транспортом в Україну відбула і дочка загиблого громадянина, яка також постраждала під час цієї автокатастрофи», – сказав Перебийніс.

Він також зазначив, що зараз Посольство України в Росії робить дії щодо забезпечення виплати російською стороною сім’ї загиблого відповідних компенсацій.

Нагадаємо зіткнення рейсового автобуса і вантажівки "КамАЗ" сталося в суботу, 13 липня, на території "нової Москви" неподалік від Подольська.

Навантажена щебенем вантажівка врізалася в рейсовий автобус з 64 пасажирами, який їхав з міста Подольськ в місто Курилове. За даними МНС Росії, в ДТП постраждали 63 людини, 14 з них загинули на місці, чотири людини померли в лікувальних закладах. Серед загиблих – громадянин України.

За інформацією Vesti.ua, у ДТП загинув Валерій Свительский – 38-річний житель селища Черняхів, що на Житомирщині, який вже близько 10 років жив і працював у Кленово Подільського району – спочатку на молочному заводі, потім – на рибному.

 У Подільському він орендував квартиру разом зі своєю дружиною Надією, теж українкою. У них двоє дітей – син і дочка. Мати загиблого, Людмила, розповіла, що вони вже купили квитки, збиралися їхати у відпустку додому, в Житомирську область.

«Ми їх повинні були зустріти 17 липня … В автобусі Валерій їхав з молодшою ??дитиною – 7-річною донькою Лерою. Коли сталася аварія, він встиг її викинути у вікно. Дівчинка отримала легкі травми, їй допомогли в лікарні, і зараз вона вже вдома з мамою », – розповіла мати Валерія.

За її словами, зараз сім’я намагається знайти гроші на труну і просить українську владу допомогти їм вирішити питання доставки тіла сина на батьківщину.

 «Чоловіка розірвало буквально навпіл … У понеділок страхова компанія повинна виплатити нам гроші, похорони будуть у вівторок», – розповіла дружина Валерія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here