Home Місто Міліція пересіла із потягів дальнього сполучення на електрички

Міліція пересіла із потягів дальнього сполучення на електрички

114

Залізничники вважають супроводження нарядами міліції поїздів дальнього сполучення зайвим та економічно невиправданим, повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.

Тому ще у 2011 році залізниці України відмовилися від практики прослідування нарядів міліції у всіх поїздах далекого сполучення на постійній основі.

З огляду на кількісний та якісний аналіз зафіксованих правопорушень – фінансування цілорічної присутності міліціонерів у всіх поїздах є економічно невиправданим.

У разі необхідності пасажир може звернутися до провідника чи начальника поїзда зі скаргою та вимогою навести порядок.

У разі необхідності – є можливість викликати наряд міліції до найближчої зупинки поїзда. Можливість для пасажира бути висадженим на шляху прямування – є додатковим дисциплінуючим фактором.

Окрім того, іменні квитки дають змогу при відповідній заяві до правоохоронних органів ідентифікувати особи пасажирів, які підозрюються у скоєнні правопорушення.

На кожній станції є відділи УМВС України, які готові у будь-який момент прибути на будь-який виклик громадян України, в тому числі і до поїзда.

Водночас, враховуючи набагато більший пасажиропотік у приміських перевезеннях та неоднорідний контингент пасажирів, міліція залучена до охорони поїздів приміського сполучення.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here