Home Події Житомиряни привезли «золото» з чемпіонату України з вільної боротьби

Житомиряни привезли «золото» з чемпіонату України з вільної боротьби

112

25 квітня у Білій Церкві завершився чемпіонат України з вільної та жіночої боротьби серед молоді, на якому спортсмени нашої області здобули 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі.

 

При тій конкуренції, яка сьогодні існує в Україні у цьому олімпійському виді спорті (до 60 спортсменів в одній ваговій категорії) призери чемпіонату України — гарантовані фаворити майбутніх офіційних міжнародних стартів.

Отже, серед наших призерів:

Данило Мірошніков — І місце у категорії 66 кг, тренер Анатолій Ясиневич, м. Новоград-Волинський, обласна школа вищої спортивної майстерності;

Тетяна Лавренчук — ІІ місце у категорії 63 кг, Новоград-Волинський район, тренер Сергій Мельник, обласна школа вищої спортивної майстерності;

Вікторія Дідківська — ІІ місце у категорії 51 кг, м. Малин, тренер Олександр Ткачук, Малинсьтка ДЮСШ;

Катерина Машкевич — ІІІ місце у категорії 51 кг, м. Малин, тренер Олександр Ткачук, Малинська ДЮСШ.

За підсумками серії всеукраїнських та міжнародних стартів, вихованці Новоград-Волинських відділень боротьби, члени штатної збірної команди області Данило Мірошніков та Тетяна Лавренчук вже готуються представляти Україну на чемпіонатах Європи і світу. Малинчанки Вікторія Дідківська та Катерина Машкевич також мають усі шанси потрапити до основного складу збірної нашої держави.

Гідно представили житомирську збірну і вихованці Коростенських відділень боротьби, які, хоч і не потрапили у список призерів, посіли місця у першій десятці борців України.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here