Home Місто Міліція збирається встановити в громадських місцях відеокамери

Міліція збирається встановити в громадських місцях відеокамери

91
Міністерство внутрішніх справ хоче встановити в громадських місцях системи відеоспостереження.
 
МВС підготувало пропозиції до Ради національної безпеки і оборони України розглянути це питання за ініціативою міністра Віталія Захарченка, повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу відомства.
 
МВС зазначає, що ефективність застосування системам відеоспостереження підтверджується зарубіжним досвідом правоохоронної діяльності. 
 
Зокрема, використання систем відеоспостереження в країнах Євросоюзу та США "значно сприяє оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню осіб, які їх вчиняють".
 
"Світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції", – стверджує відомство. 
"Облаштування громадських місць системами відеоспостереження дасть змогу  громадянам почуватися на вулицях міст більш безпечно", – переконані у МВС.
 
За розрахунками міністерства, використання таких систем дозволить зменшити кількість працівників міліції на вулицях міст і зробить їхню роботу більш ефективною.
 
"Враховуючи  той факт, що наразі міністерство фінансується на 42% від потреби, це дозволить більш ефективно розподіляти ці кошти не на утримання великої кількості працівників міліції, а на їх оснащення", – зазначає МВС.
 
За клопотанням МВС прем’єр-міністр уже доручив Київській міській держадміністрації "опрацювати питання встановлення відеокамер у місцях масового скупчення громадян та проведення масових заходів, у першу чергу в центральній частині столиці".
 
Голова МВС просить секретаря РНБО розглянути на засіданні Ради національної безпеки та оборони питання щодо сприяння органів влади та місцевого самоврядування в обладнанні об’єктів інфраструктури населених пунктів системами відеоспостереження.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here