Модульні укриття в Житомирі на завершальному етапі готовності: що буде всередині. ВІДЕО

284
0

Понад місяць тому, з 9 серпня у Житомирі встановили перші модульні укриття.  Наразі вони ще не введені в експлуатацію, тому поки не функціонуватимуть. 

Про це в коментарі Першому житомирському повідомив Олександр Волокіта, директор КП “Зеленбуд”. 

Він також додає, що хоча ці укриття вже обладнані електропостачанням та вентиляцією, їх ще потрібно оснастити камерами спостереження, як зовні, так і всередині модулів. Це дозволить міському інформаційному центру здійснювати нагляд у режимі реального часу. 

“На даному етапі модельні укриття вже оснащені всім необхідним, крім лавок і води. Лавки і вода зараз знаходяться у нас на складі. Підрядник зобов’язується найближчими днями встановити ці лавки. Також в процесі підключення відеокамер. Камери відеоспостереження будуть як зовні, так і всередині. Система електронного замка буде працювати при сигналі тривоги автоматично відчинятися і при завершенні тривоги автоматично зачинятися. Всередині розташована кнопка. Якщо хтось не встигне вийти, то за допомогою кнопки може вільно покинути сховище”, – зазначив Олександр Волокіта.

Ми запитали, як працюватимуть електронні замки у разі відключення електроенергії – чи будуть укриття в таких випадках увесь час відкритими.

“Виходить, так. Це питання ми, мабуть, ще будемо обговорювати. Побачимо, як наші люди загалом ставитимуться до цього. Іншими словами, якщо виникне вандалізм і люди будуть ставитися до цього з непорозумінням, тоді будемо приймати відповідні рішення. Для цього є камери, отже, ми будемо фіксувати ці порушення”, – відповів Олександр Волокіта, директор КП “Зеленбуд”.

Також у бомбосховищах розміщені сейфи з аптечками, вони завжди будуть відкриті. Крім того, вони забезпечені вогнегасниками. 

З наступного тижня планують встановити лави і бутлі з водою. У міській раді сподіваються на розуміння громадян, які можуть використовувати ці укриття під час тривоги. Однак, якщо після кожної тривоги аптечка та вогнегасники будуть зникати, це питання буде передано до правоохоронних органів додає чиновник.

Зараз доукомплектування укриттів знаходиться на фінальній стадії. 

Дивіться також: Що думають житомиряни про модульні укриття

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here