Головна Місто «Моя хата скраю»: у владі не знають, хто буде асфальтувати діру на...

«Моя хата скраю»: у владі не знають, хто буде асфальтувати діру на Бердичівській. ФОТО

1037
0

Ділянка на Бердичівській у Житомирі, де вихідними, 24 жовтня, провалився автобус, досі не обстежена. Тому не зрозуміло, за чиєї провини частина дороги розтрощилася. Наразі провалля засипали, проте ділянка дороги не заасфальтована і після зими ризикує перетворитися у більшу яму.

Про це говорили депутати із чиновниками ОДА на бюджетній комісії Житомирської обласної ради 2 листопада.

Під час обговорення дорожніх питань, депутат міської ради Валерій Онопрієнко поцікавився у начальниці департаменту регіонального розвитку Інни Хоменко, хто ремонтуватиме провалля, що нещодавно утворилося по вул. Великій Бердичівській.

«На Бердичівській провалився автобус, на дорозі, яку робила славнозвісна “Автомагістраль”. Скажіть, будь ласка, чи будуть вони ремонтувати це провалля?», – запитує Онопрієнко.

За словами Інни Хоменко, провалля не стосується підприємства «Автомагістраль», а є відповідальністю Житомирської міської ради:

«Провалля, яке утворилося, не має відношення до капітального ремонту підрядною організацією. Це питання в компетенції Житомирської міської ради. Наскільки мені відомо, там питання щодо каналізаційного колектора».

Під час дискусії виявилося, що обстеження провалля не було. Тобто, фактично, за чиєї провини у дорозі утворилася величезна дірка – не відомо.

«Ви кажете, що це не провина Автомагістралі, скажіть, а у нас що, є обстеження яке підписала міська рада?», – додає депутат міської ради.

У відповідь Інна Хоменко посилається на те, що відповідальність на себе взяла міська рада Житомира, адже про це казали у телесюжетах:

«Ні, обстеження немає. Про це йшлося в ефірі телеканалів, повідомила про це міська рада. До капітального ремонту цієї дороги не відносилося переоблаштування інженерних мереж, тому це питання не до підрядної організації».

У той час, Онопрієнко також поцікавився, чи замінять провалені люки по Бердичівській:

«Декілька комісій тому, ми піднімали питання щодо незадовільного виконання Автомагістраллю ремонтних робіт, тому що люки по Бердичівській провалені. Ви (у зверненні до Інни Хоменко, – авт.) казали, що вони мать за свої кошти це все відреставрувати. Коли нам чекати таке щастя?».

Директорка департаменту регіонального розвитку зазначила, що питання люків закриють до кінця 2021 року:

«Що стосується люків, то ті, що в неправильному положенні будуть усунені. Це треба визначити, тому що там дозволяються певні відхилення. До 31 грудня 2021 року буде визначено».

Також під час комісії наголосили, що по вулиці Бердичівській утворюється ще одна діра в дорозі. Мова йде про ділянку в районі ЦМЛ №1.

Нагадаємо, у Житомирі на час ремонту провалля на Великій Бердичівській змінили рух 5 тролейбусів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here