Головна Здоров'я На території дитячої лікарні хочуть побудувати вертолітний майданчик та відремонтувати відділення

На території дитячої лікарні хочуть побудувати вертолітний майданчик та відремонтувати відділення

415
0

Ще один вертолітний майданчик планують побудувати на території обласної дитячої лікарні, що в Станишівці (також один – на території обласної лікарні ім. Гербачевського, – ред.).

Про це зазначається у техзавданні, яке опублікували у тендері на виготовлення проєкту з реконструкції закладу. Документацію виготовлять за 6 млн грн.

Ккрім вертолітного майданчика, планують оновити всі приміщення та відділення, а також влаштувати дитячі ігрові майданчики, провести благоустрій території.

Ремонт мають запроєктувати у 5 черг.

1 черга – лікувальний корпус №1: ремонт травматологічного, фізіотерапевтичного, неврологічного, отарингологічного, перідатричного відділень, а також відділення виходжування та реабілітації новонароджених.

2 черга – лікувальний корпус №2: ремонт адміністративних приміщень, діагностичної лабораторії, рентгенологічного, ендоскопічного, оторилангологічного відділень, операцівної та відділення анестезіології, діагностики.

3 черга – лікувальний корпус №3: реконструкція приймального, педіатричного, онкогематологічного, хірургічного відділень та гнійної хірургії.

4 черга – поліклініка.

5 черга – адміністративно-господарські будівлі: реконструкція харчоблоку, гуртожитку, котельні, стоянки на 100 місць та влаштування вертолітного майданчика.

Наразі “своя” фірма-переможець аукціону (ТОВ “БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС МОНТАЖПРОЕКТ”)  очікує на рішення замовником. Цікаво, що під час торгів ціна впала лише на 10 тис. грн.

Нагадаємо, ще один тендер на 17 млн грн на виготовлення проєкту для реконструкції обласної лікарні ім. Гербачевського, також, імовірно, виграє ТОВ “Будівельний Альянс Монтажпроект”, яка двічі (за документами) будувала один і той самий садочок та ганебно відремонтувала музей Лесі Українки.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here