Home Місто МОЗ: за останні 10 років діти від вакцинації не вмирали

МОЗ: за останні 10 років діти від вакцинації не вмирали

121
Протягом останніх десяти років не було зареєстровано жодного випадку смерті дітей внаслідок проведення вакцинації. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав головний спеціаліст Управління громадського здоров’я МОЗ України, головний спеціаліст відділу профілактики МОЗ України Сергій Платов, пише Gazeta.ua.
 
"На сьогоднішній день і за останні роки ми жодного випадку смерті дітей від вакцинації не мали. Якщо підходити об’єктивно і неупереджено, то ми завжди повинні знаходити істину. В даному випадку, смертельних чи важких випадків після вакцинації в Україні немає", – сказав він.
 
Нагадаємо, що 26 грудня минулого року народний депутат, член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Володимир Карпук повідомив про те, що відмова від вакцинації, несвоєчасна  імунізація населення  – це все може призвести до поширення багатьох небезпечних хвороб, що є загрозою національній безпеці країни.
 
Зазначимо, зараз збільшується кількість захворювання на грип та ГРВІ. За даними МОЗ, за 4-й тиждень 2012 року вакциновано від грипу 1 990 осіб, що на 28,4 % більше, ніж минулого тижня. Загальна кількість вакцинованих проти грипу за епідсезон складає 392 752 або 0,86 % від населення України. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here