Home Місто Понад 5 тис. безробітних Житомирщини пройшли професійне перенавчання

Понад 5 тис. безробітних Житомирщини пройшли професійне перенавчання

167
У 2011 році професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 5235 осіб. За цей час обласна служба зайнятості співпрацювала з 824 навчальними закладами, підприємствами, установами та організаціями.
 
Пріоритетними напрямами в організації професійного навчання безробітних громадян у 2011 році були: професійне навчання безробітних за конкретними замовленнями роботодавців; підготовка та перепідготовка молоді, особливо без професії,  за робітничими професіями; професійне навчання осіб з обмеженими фізичними можливостями; професійне навчання для започаткування власної справи та підготовка кадрів для сільського господарства.
 
Упродовж 2011 року навчалося 2039 осіб, які мешкають у сільській місцевості. На замовлення сільськогосподарських підприємств було направлено на навчання 715 безробітних за професіями: водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст с/г виробництва, бухгалтер, робітник по догляду за тваринами, хмеляр, оператор машинного доїння, агроном, лікар ветеринарний, робітник фермерського господарства, економіст, охоронник, хмеляр та ін. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here