Home Місто На карті Житомирщини з’явився ще один населений пункт

На карті Житомирщини з’явився ще один населений пункт

229
Поселенню жителів військового містечка Макарів-1 присвоєно найменування – селище Городок. Статусу селища у Радомишльському районі колишнє військове містечко набуло 5 липня 2012 року відповідно до постанови Верховної Ради України.
 
Поселення жителів селища Городок Радомишського району розташоване на території 1514 га. Нині житловий фонд і об’єкти соціально-культурної сфери знаходяться в оперативному управлінні Міноборони.
 
А це 27 житлових будинків на 973 квартири, в яких проживає 2,5 тисячі людей. Близько 2 тисяч мешканців мають виборче право.
 
Під час взяття на облік і реєстрації новоутвореного населеного пункту та формування в ньому відповідних органів місцевого самоврядування необхідно вирішити ряд питань, які були обговорені під час виїзної робочої наради за участю представників влади.
 
Серед головних проблем – це газифікація населеного пункту, ремонт даху місцевої школи, збереження медичного закладу та дитячої музичної школи, вирішення проблеми транспортного забезпечення і телефонного зв’язку.
 
За словами голови обласної ради Йосипа Запаловського, обласна влада зробить все можливе, щоб у цей перехідний період зміни статусу військового містечка його жителі якнайменше відчували дискомфорт, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Проектом рішення, розміщеним на сайті обласної ради, передбачено перші вибори депутатів Городоцької селищної ради та перші вибори Городоцького селищного голови призначити на неділю 21 жовтня 2012 року. Склад депутатського корпусу селища пропонується затвердити у кількості 18 осіб.
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here