Головна Місто На Михайлівську, де крали квіти, почали зносити саджанці

На Михайлівську, де крали квіти, почали зносити саджанці

249
0

«Повага до людини = повазі до країни» — таку інсталяцію зробили члени ГО «Житомир, зроби голосніше» на початку цієї зими, розмістили на вулиці Михайлівській, пізніше встановили горщики із квітами.

Про це повідомляє телеканал «СК 1».

Красу оцінили не всі житомиряни: клумби пустішали. Ініціатори проекту закликають містян: творити красу разом, а не руйнувати її. Водночас хочуть запровадити волонтерський рух із допомоги літнім людям з доставкою їжі й оплатою комуналки.

Однак, з настанням весни, упродовж останніх тижнів люди крали квіти з інсталяції. Підтвердженням є відео з камер спостереження, які ширяться Інтернетом.

Схожі дії вчиняли і раніше, і стосувалося це не завжди квітів: на Михайлівській зникали прикраси з вікон кав’ярень, в клумбах з’являлись жувальні гумки. На площі Перемоги, біля закладу харчування крали туї.

На противагу, більш чемні житомиряни почали приносити горщики із саджанцями: Михайлівську «засипали» квітами: нарциси, гіацинти…

«Є певна кількість житомирян, які дали відсіч цим людям, невігласам, які цей наш простір, де ми спілкуємося кожного дня» — повідомила голова ГО «Житомир, зроби голосніше» Людмила Зубко.

Окрім краси, закликають творити й добро! Взялися допомагати літнім людям.

«Відповідно, в цій ситуації, яку ми сьогодні маємо з коронавірусом, дуже важливо нам всім тут об’єднатися, і взяти на себе цю відповідальність за позитивний потік, перенаправити, навколо себе. Ми, там де ми працюємо, біля нас є жінка літнього віку без дітей. Вона зовсім-зовсім старенька, і їй дуже потрібна допомога, і я знаю, що вона сьогодні піде платити комунальні, їй треба їжа. І ми взяли на себе таку відповідальність, ми намагаємося дати їй якісь продукти, взяти якусь її щоденну роботу на себе, з якою вона точно не зможе впоратися в цей період пандемії. Я думаю, що кожен із нас може навколо подивитися: якого сусіда він має, чи потрібна допомога. Щоб ми об’єдналися і допомогли один одному, пройти цей такий, на мій погляд, непростий шлях» — розповіла голова ГО «Житомир, зроби голосніше» Людмила Зубко


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here