Home Місто На полігоні під Житомиром для школярів провели заняття з тактичної, вогневої та...

На полігоні під Житомиром для школярів провели заняття з тактичної, вогневої та медичної підготовки

168

У Житомирському районі пройшли військово-польові збори для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Про це повідомляють в Житомирській райдержадміністрації.

«11 квітня на базі 37 загальновійськового полігону Високомобільних Десантних Військ ЗСУ (с. Перлявка) було проведено заняття з тактичної, вогневої та медичної підготовки для учнів старших класів. Полігон у супроводі вчителів відвідали більше 70 хлопців та дівчат випускних класів із Левкова, Сінгурів, Глибочиці, Високої Печі, Василівки, Луки, Пісок, Новогуйвинська та Озерного», – йдеться у повідомленні.

Перед заняттями учні пройшли інструктаж з техніки безпеки, ознайомились з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. Із школярами працювали досвідчені армійці, які боронили цілісність нашої країни, виконуючи свій військовий обов’язок у зоні АТО.

Хлопці та дівчата стріляли з автоматів під керівництвом досвідчених інструкторів з вогневої підготовки, освоювали правила пересування у бойовому порядку та вчились реагувати на вогонь умовного противника.

Після занять на полігоні учні відвідали військову частину десантників, де для них було організовано показ бойової техніки, перегляд документального фільму про бойову історію ВДВ Збройних Сил України.

У рамках військово-польових зборів для дівчат-старшокласниць на базі Центральної районної лікарні (с. Станишівка) організовані практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here