Home Місто Житомир відзначає День космонавтики. ФОТО

Житомир відзначає День космонавтики. ФОТО

108

Традиційно щороку 12 квітня відзначається День космонавтики. Цього дня у 1961 році людина здійснила  перший політ у Всесвіт.

У Житомирі з цієї нагоди громадськість міста вшанували пам’ять відомого конструктора Сергія Корольова, завдяки якому став можливим цей незабутній політ, поклавши квіти до пам’ятника на майдані його імені.

Долучилося до заходу й керівництво області та міста, зокрема, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук,  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин.

Як повідомляє прес-служба облради, у рамках відзначення дня космонавтики в Житомирі проходять різноманітні мистецькі заходи. Зокрема, в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова для гостей проведуть оглядову екскурсію, відбудеться презентація нового сайту Музею космонавтики ім. С.П. Корольова, нагородять переможців конкурсу юних астрономів і астрофізиків ім. Леоніда Грищука "Лабораторія Всесвіту" і  Міжнародного конкурсу "Яка прекрасна наша планета", а також усі бажаючи зможуть оглянути виставку Всеукраїнського конкурсу карикатури "Незалежність".

У військовому інституті ім. С.П. Корольова триває виставка науково-технічних розробок учасників З’їзду творчої молоді Житомирщини "Обдарована молодь – майбутнє України", у ході якої визначать її переможців. Для відвідувачів інституту підготовлена  виставка безпілотних літальних апаратів та польова кухня, і все це супроводжуватиметься виступами військового оркестру.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here