Home Місто На відпочинок у Хорватію, який організував екс-футболіст, дітей бійців проводжала дружина Президента

На відпочинок у Хорватію, який організував екс-футболіст, дітей бійців проводжала дружина Президента

197

На відпочинок у курортне місто Оміш, що знаходиться на Адріатичному узбережжі Хорватії 22 травня вирушило 15 дітей із Житомира та 26 з області. Це діти загиблих, поранених бійців АТО та діти "кіборгів", -повідомляє прес-служба міськради.

Провести дітей у подорож приїхала дружина Президента України Марина Порошенко, під патронатом якої й проводиться захід. В урочистостях також взяли участь очільники міста та області, батьки дітей.

Звертаючись до присутніх Марина Порошенко наголосила, що це вже другий рік поспіль, як діти України їдуть на відпочинок до Хорватії, таким чином вони отримують можливість відкрити для себе Європу.

"Хорватія розуміє біль України, тому що 25 років тому вони відчули весь жах війни. Тоді сусідні країни підтримали Хорватію, на той час – молоду Хорватську державу, яка виборола свою незалежність. На жаль, на долю наших українських дітей випали важкі випробовування. Їх батьки вимушені були йти та захищати нашу рідну землю і не на чутках ці діти знають ціну свободи, яка виборюється для нашої України. І сьогодні Хорватська сторона надає свою підтримку. Я від щирого серця хочу побажати дітям гарного відпочинку, багато приємних вражень та нових знайомств", – зазначила Марина Порошенко.

Зустрічати українську делегацію у Хорватії буде екс-футболіст, менеджер ФІФА Івіца Піріч. Він же і є організатором та куратором проекту. Міський голова Сергій Сухомлин через Нікіту Саченко – одного з житомирян, що поїхав на відпочинок, передав подяку пану Івіцу за його небайдужість до українських дітей та ситуації, що склалася в цілому. 

Загалом, відпочинок передбачається у період з 24 травня по 4 червня 2016 року. За цей час Івіца Піріч, як професійний футболіст, організує для дітей футбольні турніри, а також різноманітні екскурсії. У якості сувеніру від українських дітей, пану Івіцу повезли підписаний футбольний м’яч.

Окрім подорожі для дітей, Івіца Піріч займається ще й організацією реабілітації бійців. Цього року в рамках зазначеної акції, до Хорватії вже поїхали 50 героїв – "кіборгів" 90 батальйону.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here