Home Освіта З нагоди 16-річчя гірничо-екологічного факультету ЖДТУ студенти вручили декану паспорт. ФОТО

З нагоди 16-річчя гірничо-екологічного факультету ЖДТУ студенти вручили декану паспорт. ФОТО

153

У Житомирському державному технологічному університеті студенти й викладачі  спільно відзначали День народження гірничо-екологічного факультету.

Привітати іменинника з повноліттям прийшли також випускники, почесні гості та друзі факультету.

«16 років – це багато чи мало? Однозначної відповіді немає, але я знаю, що за ці 16 років гірничо-екологічний факультет пройшов великий шлях. Ваші випускники працюють на теренах Житомирщини, України і далеко за її межами.  Викладачі цього факультету  – у минулому теж навчалися тут, захистилися і тепер готують собі надійну зміну, – наголосив під час вітального слова проректор з науково-педагогічної роботи Георгій Виговський. – Університет пишається наковими і спортивними здобутками ГЕФу».

Також проректор зачитав список студентів, які отримали грошові премії з нагоди річниці факультету та за досягнення у різних сферах.

Під час концерту студенти факультету підготували театральний номер, по завершенню якого передали декану гірничо-екологічного факультету Володимиру Котенку паспорт ГЕФу.

Декан разом  головою обласного відділення Національного олімпійськового комітету   Олександром Онищуком нагородив відзнаками, кубком  і   подарунками  переможців традиційного футбольного турніру, який щороку проводиться на ГЕФі за участю  команд студентів різних курсів та випусників.

Отож, ІІІ місце у збірної команди 3 курсу, ІІ – у 4 курсу, а збірна команда випусників факультету має І місце.

Також вручили подяки студентам за активну участь у профорієнтаціних заходах факультету, а голова профспілки  студентів та аспірантів  ЖДТУ Владислав Савіцький озвучив інформацію про тих студентів, яким виплатять грошові премії від профкому.

Подяки від екологічної інспекції в Житомирській області за підготовку кадрів викладачам гірничо-екологічного факультету вручив заступник керівника цієї установи Сергій Зібалов. 

У конкурсі стін-газет найкраще себе проявили студенти групи ГГ-17М, у відеоконкурсі – групи ГГ-23, ЕО-33. Подарунки їм передала студдекан Ольга Матвійчук. Також солодощі і призи   отримали учасники і переможці студентського квесту.

Святковий концерт до Дня факультету підготували творчі студенти ГЕФу – Євген Кравчук, Анастасія Сорока, а також колективи ЖДТУ – «Гармонія», «Акорд» та інші.

Прес-служба Житомирського державного технологічного університетуLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here