Home Місто На вимогу Антимонопольного комітету автоперевізники мають повідомити про кількість перевезених пасажирів у...

На вимогу Антимонопольного комітету автоперевізники мають повідомити про кількість перевезених пасажирів у Житомирі

111

Питання зміни тарифу на перевезення в громадському транспорті Житомира в першу чергу залежить від приватних перевізників. Виконавчий комітет продовжує наполягати, що зростання тарифу на проїзд не може відбуватись без покращення якості послуг, крім того у цьому процесі мають бути дотримані всі норми законодавства.

Зі свого боку виконавчий комітет підготував проект рішення, який вже пройшов термін оприлюднення, були організовані громадські слухання.

Крім того Антимонопольному комітету надали доступ до всіх наявних документів. Якщо ж в АМКУ є зауваження до поданих підприємцями розрахунків, перевізники повинні їх усунути.

Як вже зазначалося, поки ці недоліки не будуть усунуті рішення на розгляд виконкому виноситись не буде. Після того, як Антимонопольний комітет отримав доступ до всіх документів до міської ради надійшов новий лист.

«На підтвердження планового річного обсягу перевезення пасажирів лише 5 перевізниками з 14, які надавали свої розрахунки, надано по одній квартальній формі статистичної звітності №31-авто про перевезення автомобільним транспортом пасажирів за видами сполучення (ПП «Шеріф», ТОВ «Залізний пегас», ПП «Легіон», ПП «ПАТИ 2007», ТДВ «АТП 11827») які не відображають фактичний обсяг перевезених пасажирів», – йдеться у новому листі комітету від 27 березня.

Виконання цих вимог комітету необхідне для прийняття рішення про зміну тарифу.

«Ми підготували проект рішення, витримали всі вимоги закону стосовно оприлюднення. Тепер крок за перевізниками. Нехай вирішують проблеми вказані Антимонопольним комітетом та вносять зміни в угоди. Проект рішення стане рішенням за 5 секунд голосування на виконкомі», – наголосив Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

Нагадаємо, що три тижні тому приватні перевізники вимагали від виконкому підвищити тариф в громадському транспорті погрожуючи страйком. Тоді виконавчий комітет зняв це рішення із розгляду мотивуючи це тим, що тиск перевізників на виконком є неприйнятним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here