Home Кримінал Причина загоряння на сміттєзвалищі у Житомирі – підпал, охоронець бачив причетних...

Причина загоряння на сміттєзвалищі у Житомирі – підпал, охоронець бачив причетних до цього

94

За фактом пожежі на Житомирському полігоні відкрито кримінальне провадження

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України, що трактується, як умисне знищення або пошкодження майна. Про це повідомили в КП «КАТП 0628» та надали відповідні документи.

3 квітня ввечері близько 19:30 невідомі підпалили Житомирський полігон побутових відходів. Одразу охорона об’єкта викликала поліцію та пожежників на місце події. За зовнішніми ознаками було виявлено горіння сміття на площі близько 200 м².

За попереднім оглядом фахівцями Житомирського районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області визначено осередок та  встановлено обставини виникнення та розповсюдження пожежі ймовірна причина загоряння підпал.

Зі слів охоронця стало відомо, що він знаходився на зміні, 3 квітня, протягом дня проводив обхід території, близько 19:30, при обході території побачив  2 невідомі особи котрі спускалися зі сміттєзвалища, на відстані близько 300-400 м від адмінбудівлі та побігли в сторону паркану, відразу ж після цього побачив, що почало горіти сміття приблизно посередині висоти сміттєзвалища, після чого відразу подзвонив керівництву та повідомив про подію.

Нагадаємо, що Житомирський полігон побутових відходів був зданий у експлуатацію у 50-х роках минулого століття і наразі там захоронено 13 мільйонів 300 тисяч кубометрів сміття.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here