Головна Місто На Житомирщині батальйон територіальної оборони з Вінниці готується до навчань

На Житомирщині батальйон територіальної оборони з Вінниці готується до навчань

109
0

Керівники Вінниччини – голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та очільник обласної Ради Сергій Свитко ознайомилися із умовами проживання військовослужбовців новоствореного батальйону територіальної оборони, матеріально-технічним забезпеченням.

Наразі він тимчасово базується в одній з військових частин Житомирщини.

Про це повідомляє "Восьмий корпус".

– Серце переповнює радістю і гордістю, за те, що на Вінниччині нині сформовано батальйон, який захищатиме державний кордон, правопорядок на території регіону. Практично з нуля, із числа добровольців, патріотів його було сформовано. Військовослужбовці забезпечені усім необхідним, починаючи від одягу, закінчуючи технікою, в тому числі польовими кухнями та каретами швидкої допомоги, – наголосив Анатолій Олійник.

Незабаром батальйон територіальної оборони Вінниччини на одному із військових полігонів проходитиме злагодження, яке включатиме в себе одиночну підготовку, в складі підрозділів, а закінчиться ротно-тактичними навчаннями.

 


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here