Головна Місто «Свободівець» побудує лабораторію для військових в Городку

«Свободівець» побудує лабораторію для військових в Городку

125
0

 

Військова частина А2192 Міноборони України 15 травня уклала угоду з ПП «Каменяр» на капітальне будівництво та обладнання лабораторного комплексу у смт. Городок Радомишльського р-ну.Житомирської області. Вартість угоди складає 3,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», – передають "Наші гроші".

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки замовник до того двічі скасовував відриті торги через відсутність достатньої кількості поданих пропозицій. Як повідомляє замовник, протягом двох попередніх закупівель подавалась пропозиція тільки від ПП «Каменяр».

Які саме роботи виконуватимуться невідомо. По раніше скасованих торгах техзавдання також не публікувалося. Будівництво мають закінчити у 2014 році. Закупівля фінансується з державного бюджету.

Фірмою «Каменяр» одноосібно володіє голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко, який також є депутатом Білоцерківської міськради. Раніше ця фірма тендерів не вигравала.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here