Головна Місто На Житомирщині лісівники підрахували збитки, які завдала негода

На Житомирщині лісівники підрахували збитки, які завдала негода

84
0

Ліси трьох лісогосподарських підприємств Житомирщини постраждали від стихії, що вирувала в області на минулому тижні. Негода тривала недовго, однак встигла наробити шкоди. Страшної сили вітер виривав велетенські дерева з корінням, інші переламував ніби сірники…

Після обстежень лісівники змогли оцінити, якої шкоди завдав бурелом насадженням. В чотирьох лісництвах Білокоровицького лісгоспу ушкоджень зазнали понад 250 гектарів. В Словечанському лісгоспі – пошкоджено близько 50 га, в Овруцькому – 20 гектарів.

«Тепер, після отримання відповідних дозволів обласного управління лісового та мисливського господарства, державної екологічної інспекції, лісозахисного підприємства, після обговорення з місцевими громадами та повідомлення СБУ в області, спеціально створені бригади розчистять ліс від звалених та поламаних дерев, –  коментує перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн,  –  292 гектари потребують санітарної вибіркової рубки, ще  30 гектарів  –  суцільних санітарних рубок. На місці суцільних зрубів обов’язково буде проведено лісовідновлення.»  

За матеріалами прес-служби Житомирського ОУЛМГ

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here