Головна Місто На Житомирщині кримські сім’ї забезпечили житлом та харчуванням

На Житомирщині кримські сім\’ї забезпечили житлом та харчуванням

140
0

 

За минулий тиждень на Житомирщину прибули 5 сімей із Криму. Про це заступник голови обласної ради повідомив 24 березня у коментарі для телеканалу UBR.

«На сьогодні, згідно з офіційними даними, в нашій області живуть 14 сімей, які приїхали з Криму. Спочатку процес розселення відбувався стихійно: люди самостійно їхали, волонтери знаходили для них житло. Тиждень тому запрацював спільний штаб із облдержадміністрацією, обласною радою та громадськими організаціями. Відтоді на облік стало 5 сімей».

Руслан Годований розповів, що ці сім’ї забезпечені житлом, харчуванням. «Коли люди приїжджають, їх одразу питають: звідки вони приїхали, чи потрібно влаштувати дитину до садочка чи школи, батькам пропонують робочі місця. Відповідальність за організацію житла для переселенців покладена на облдержадміністрацію, департамент праці та соціального захисту населення», – розповів заступник голови обласної ради.

В обласний оперативний штаб інформація про можливість поселити людей, які прибувають із Криму, надходить з усіх районів – від сільських, селищних та районних рад, – повідомляє прес-служба обласної ради

Нагадаємо, що робоча група з координації роботи щодо надання допомоги військовослужбовцям та сім’ям, які від’їжджають з Криму, працює у кабінеті № 115 – перший поверх обласної ради. Телефон: (0412) 47-44-69. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here