Home Місто На Житомирщині роботу зможе знайти лише людина з досвідом

На Житомирщині роботу зможе знайти лише людина з досвідом

190
Упродовж останніх трьох місяців на веб-сторінці Житомирського обласного центру зайнятості проводилося опитування на тему «Що, на Вашу думку, є найбільшою перевагою шукача роботи при працевлаштуванні» з кількома варіантами відповідей.
 
Як виявилося, більша половина наших респондентів (61%) вважає найбільшою перевагою претендента на роботу –  його досвід.
 
На другому місці за кількістю голосів – особисте знайомство з керівником (14%), а наявність другої освіти, додаткових умінь та навичок обрали 11 %  громадян.
 
За важливість рекомендацій з попередніх місць роботи чи навчання віддали свої голоси 6% респондентів і, як не дивно, за резюме також проголосували 6 % опитаних. Очевидно, наші громадяни ще просто не звикли до європейських методів пошуку роботи.
 
Лише 1% опитуваних вважають, що закінчення престижного навчального закладу є перевагою при отриманні роботи.
 
Отже, досвід, на думку наших респондентів, і є найбільшою перевагою шукача роботи при працевлаштуванні. Найчастіше з проблемою відсутності досвіду стикаються випускники навчальних закладів, однак потрібно пам’ятати, що найкращий працівник-професіонал теж колись розпочинав «з нуля», тому головна мета молодого спеціаліста – переконати роботодавця, що він вартий того, щоб його «ростили» в цій компанії.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here