Home Політика Янукович попередив міністрів про персональну відповідальність за газ

Янукович попередив міністрів про персональну відповідальність за газ

78
Президент Віктор Янукович наголошує на персональній відповідальності високих посадовців за ефективну роботу щодо вирішення газового питання. Про це він заявив на засіданні Радбезу, повідомляє прес-служба президента, пише Українська правда.
 
"Я хотів би, шановні колеги, попередити і попросити про персональну відповідальність за ефективність наших спільних дій в тій роботі на кожній ділянці, по якій ми намітимо сьогодні наші спільні дії", – сказав Янукович.
 
Проблема газопостачання та ціни на газ перетворилася на "гальмо соціально-економічного розвитку нашої держави", наголосив президент.
 
"Нам треба дати оптимальну адекватну відповідь на це питання", – сказав він.
 
Президент нагадав, що Україна вже третій рік поспіль шукає вихід із ситуації, в яку її загнали газові угоди 2009 року. Однак досі різні пропоновані шляхи вирішення цього питання не дали остаточної відповіді на нього.
 
"На сьогоднішній день надмірні переплати за газ вилучають не лише кошти на розвиток нашої країни та соціальних програм. Вони залізли в кишені практично кожного громадянина нашої держави", – підкреслив Янукович.
 
Він наголосив, що наразі без урахування "харківської знижки" Україна сплачує за газ найбільшу ціну в Європі, а, скоріш за все, й у світі. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here