Головна Місто На Житомирщині росте кількість хворих на ГРВІ: епідпоріг перевищений на 67%

На Житомирщині росте кількість хворих на ГРВІ: епідпоріг перевищений на 67%

155
0

У Житомирі епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ перевищено на 67%. Станом на 30 січня 2020 року рівень захворюваності Житомира на ГРВІ становить 1466 на 100 тис. населення, що на 41% вище рівня захворюваності минулого тижня. Рівень інтенсивності епідемічного процесу ГРВІ оцінюється, як високий.

Про це 31 січня повідомила заступниця міського голови Марія Місюрова на брифінгу у міській раді.

Хворіють в основному діти у віковій категорії 5-14 років.

Наразі медичні заклади Житомира працюють з великим навантаженням, а відділення лікарень, які приймають пацієнтів з інфекційними захворюваннями, перепрофільовані. Лікарні забезпечені необхідними лікарськими засобами, закупленими за кошти міського бюджету.

 «За січень в стаціонар лікарні звернулося 1690 дітей. З них госпіталізовано 1400 дітей. 1250 дітей проліковано з встановленням діагнозів вірусна інфекція та грип. З них виявлено ускладнення – 224 пневмонії», – повідомив Володимир Галайба, директор КП «Дитяча лікарні ім. В.Й.Башека».

«В першу добу захворювання хворі специфічних проявів не мають. Дітям слід збільшити споживання рідини невеликими порціями, своєчасно збивати температуру, пам’ятаючи, що не можна використовувати аспірин. Позитивним є, коли після третьої доби температура знижується або ж збільшується час між підйомами температури. Якщо ж після третьої доби виникають більш високе підвищення температури, стає частішим кашель дитини, вона стає в’ялою, з’являється задуха – обов’язкова госпіталізація», – відмічають лікарі.

Лікарі наголошують: якщо процес запущений, і пневмонія сформувалася, дуже мало шансів її зупинити. Медики закликають своєчасно звертатися за медичною допомогою до лікарів ПМЦД, а з ускладненнями з направленнями сімейного лікаря чи лікаря швидкої допомоги звертатися на стаціонарне лікування в профільні відділення.

Єдиним ефективним методом захисту від грипу є вакцинація.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here