Home Місто На Житомирщині тривають рейдові перевірки щодо нелегальних перевезень

На Житомирщині тривають рейдові перевірки щодо нелегальних перевезень

222

 Продовжуються спільні відпрацювання представників управління дорожнього будівництва та інфраструктури, працівників відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Житомирській області з працівниками Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області.

Провели першу рейдову перевірку додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Особлива увага приділялась маршрутним транспортним засобам, що здійснюють перевезення в межах області. Про це повідомляють в управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА.

 «На сьогодні стоять чіткі завдання стосовно виявлення і зменшення кількості нелегальних перевізників. Ми маємо зібрати максимальну інформацію про тих суб’єктів господарювання, які під виглядом нерегулярних перевезень здійснюють перевезення за регулярними маршрутами. Спільно з самими перевізниками, Укртрансбезпекою, Патрульною поліцією ми зможемо вивести їх "на чисту воду" та притягнути до відповідальності», – запевняє начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.

 

За словами начальника Укртрансбезпеки у Житомирській області Юрія Осіпова, на порушників чекають адміністративні стягнення. Для зареєстрованих суб’єктів господарської діяльності сума штрафу може сягати ста неоподатковуваних мінімуми, а для незареєстрованих від тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here