Home Місто У Житомирі волонтера Ярослава Бугайчука нагородили «За заслуги перед містом»

У Житомирі волонтера Ярослава Бугайчука нагородили «За заслуги перед містом»

104

 Сьогодні, 6 лютого, на засіданні виконавчого комітету міської ради Житомирського волонтера  Ярослава Бугайчука нагородили відзнакою Житомирської міської ради «За заслуги  перед  містом» ІІ ступеня. Таке рішення було прийнято  під час засідання виконавчого комітету 5 грудня.


Ярослав Бугайчук має власний бізнес у Житомирі. Розповідати про свою додаткову справу – волонтерство, не любить, хоч від  самого початку війни він допомагає бійцям на фронті. «Коли почалася війна, я відчув, що це  мій  обов’язок допомагати.  Якби не було таких як ми, хлопцям  було б дуже важко. Возимо тепловізори, білизну, взуття, одяг, супутникові антени, продукти харчування», – розповідає пан Ярослав.

Міський голова Сергій Сухомлин подякував Ярославу Володимировичу за  активну громадську позицію, підтримку волонтерського руху Житомира та допомогу  Збройним Силам України, Національній Гвардії України, підрозділам Національної поліції, підтримку 14-окремої механізованої бригади, 95-ї Житомирської окремої десантно-штурмової бригади, добровольчих  батальйонів і формувань.

«Це досить несподівано для мене. Але хочу сказати, що це не моя нагорода, я лише збираю та передаю на фронт необхідне. Це нагорода тим, хлопцям, що стоять на передовій та захищають незалежність України», – говорить Ярослав Бугайчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here