Home Місто На Житомирщині у день голосування поліція ще не отримувала повідомлень про порушення...

На Житомирщині у день голосування поліція ще не отримувала повідомлень про порушення виборчого законодавства

131

Виборчі дільниці у всіх районах області вчасно розпочали свою роботу. Поліцейські забезпечують охорону публічного порядку та безпеку громадян. Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області В’ячеслав Печененко на одній з дільниць м. Житомира, де проголосував за свій вибір.

О 8-й годині ранку 31 березня виборчі дільниці Житомирщини розпочали роботу для забезпечення волевиявлення громадян на виборах Президента України.

У Головному управлінні Нацполіції регіону працює Ситуаційний центр та Оперативний штаб, які координують діяльність усіх причетних до забезпечення правопорядку та безпеки обласних підрозділів системи МВС.

Станом на 9.00 повідомлень про порушення виборчого законодавства до поліції не надходило. Водночас нагадуємо, що загалом з початку виборчої кампанії поліцейськими зареєстровано 62 повідомлення про можливі порушення, перевірки за якими завершено у 43 випадках. У результаті оформлено 17 адміністративних протоколів та проводиться розслідування 2 кримінальних проваджень.

Також керівник поліції області звернувся до громадян:- Прийдіть на дільниці та зробіть свій вибір. А у разі виникнення підозр щодо тих чи інших ситуацій, пов’язаних з можливими порушення, негайно повідомляйте поліцію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here