Home Місто Житомирський військовий інститут випустив близько 150 офіцерів. ФОТО

Житомирський військовий інститут випустив близько 150 офіцерів. ФОТО

175

У Житомирському військовому інституті ім. С.Корольова перший у 2019 році випуск – близько 150 молодих лейтенантів, які розпочали навчання саме у час збройної агресії в Україні, завершили свій шлях у вузі.

Урочистий випуск військових, серед яких вже і учасники бойових дій, відбувся 30 березня.

Лише зараз, після 5 років боротьби за цілісність території, державі вдалося сформувати справжню міцну армію, яка входить до 10 найсильніших у Європі. І близько 150 випускників-військових ЖВІ стали першими у 2019 році, хто поповнив лави ЗСУ. Серед них 10 випускників, які отримали дипломи із відзнаками, та один – із золотою медаллю.

Привітали випускників начальник військового інституту Олександр Левченко, заступник голови ОДА Ярослав Лагута та заступник міського голови Сергій Кондратюк.

«Університет випустив професійних військових. Більшість із них вже мають бойовий досвід. Це якраз той випуск лейтенантів, який можна по праву вважати одним із найбільш свідомих та патріотичних. Адже хлопці йшли на військову спеціальність вже тоді, коли в нашій державі розпочалися воєнні дії і коли сильної армії не було. Вони знали, що на них чекало серйозне навчання і по-справжньому воєнна підготовка», – зазначив Ярослав Лагута.

Після вручення дипломів курсанти-учасники бойової армійської системи продемонстрували реконструкцію сучасного загальновійськового бою із залученням сучасних зразків озброєння.

Також вперше лейтенанти-випускники разом із оркестрами військового інституту та 95-ї ОДШБ заспівали для присутніх музичну композицію «Армія з народом».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here