Home Місто На Житомирщині відкриють екологічний парк

На Житомирщині відкриють екологічний парк

105
У Новограді – Волинському вже до кінця року може розпочати роботу екологічний парк.
 
Днями була підписана угода між Німецьким Товариством міжнародного співробітництва, міською владою та Громадською організацією "Мережа навчальних закладів міста Новоград–Волинський" про співпрацю, створення, фінансування, облаштування екологічного парку, повідомляє сайта міста Новограда-Волинського.
 
Мета даного проекту – відкрити територіальній громаді доступ до унікального навчального комплексу з сучасними демонстраційними екологічними технологіями та підвищити рівень обізнаності у сфері енергоефективності та впливу змін клімату. Парк буде поділено на кілька функціональних зон.
 
Відвідувачі зможуть отримати відомості про споживання, виробництво та ефективне використання енергії; дізнатися про зв’язок між енергією та навколишнім середовищем. Планується представити  приклади сталої енергетики та використання різних видів ресурсів: біомаси  та відновлювальних джерел енергії.
 
Передбачений у парку й ігровий майданчик для дітей з інсталяцією, яка має показати, що гарні результати досягаються колективними зусиллями.
 
Наразі завершена розробка проектної та кошторисної документації, дизайн-проекту та контенту паркових зон, готується територія до впровадження задумів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here