Home Політика Мельниченка відпустили під заставу у 76 тисяч

Мельниченка відпустили під заставу у 76 тисяч

96

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про звільнення екс-майора держохорони Миколи Мельниченка під заставу у розмірі 76 тисяч 500 гривень, повідомляє кореспондент ТСН.

При цьому жити Мельниченко має право лише там, де прописаний – у місті Василькові на Київщині. Мельниченко і його адвокат Микола Неділько рішенням суду незадоволені і будуть подавати апеляцію, оскільки просили обрати запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Неділько зазначив, що за рішенням суду Мельниченко не може залишати місце проживання без дозволу слідчого і це по суті також є підпискою про невиїзд. Нагадаємо, в листопаді 2000 року виник "касетний скандал", коли в парламенті оприлюднили аудіозаписи, які нібито робив Мельниченко у кабінеті президента України Леоніда Кучми.

Проти Мельниченка було порушено кримінальну справу за розголошення державної таємниці, перевищення службових повноважень і використання підроблених документів. У вересні 2011 року Мельниченко був оголошений в розшук. 3 серпня 2012 року екс-майор був затриманий в Італії, але пізніше був звільнений з-під варти, після чого виїхав в США. 24 жовтня Мельниченко був затриманий в аеропорту "Бориспіль", куди прибув рейсом із Нью-Йорка.

Екс-майора допитали в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури і висунули звинувачення. За словами адвоката Мельниченка Миколи Неділька, його розмістили в СІЗО СБУ. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here