Home Місто На Житомирщині жінка з підозрою на COVID-19 народила хлопчика

На Житомирщині жінка з підозрою на COVID-19 народила хлопчика

363

Жителька Баранівського району, у якої лікарі підозрювали захворювання на COVID-19, народила хлопчика.

Наразі вона перебуває у пологовому відділенні Новоград-Волинської районної лікарні. Про це повідомив голова Баранівської райдержадміністрації Іван Туровський.

За його словами, у жінки був 40 тиждень вагітності, тож її доправили до пологового відділення, де вона й народила хлопчика.

«Жінка на 40 тижні вагітності. Її забрали в Новоград-Волинський до пологового відділення. Вчора вона народила хлопчика. Спілкувалися з нею по телефону. Все нормально. Швидкі тести дали від’ємний результат. Але проби взяли і направили до лабораторного центру на перевірку», – сказав Іван Туровський.

Підозрювати коронавірус медики почали тоді, коли дізналися, що чоловік вагітної нещодавно повернувся з-за кордону.

«Чоловік повернувся 16 днів тому, а через тиждень після його приїзду у жінки з’явилася температура 37 градусів. Вона наближалася до 40 тижня вагітності, тож медики припустили, що температура може бути через вагітність. Втім, зважаючи на контакт з чоловіком, який повернувся з-за кордону, вирішили перевірити на наявність коронавірусу за допомогою експрес-тесту. Експрес тест показав негативний результат. Тож у жінки взяли мазки для ПЛР-діагностики», – сказав прессекретар голови ОДА Юрій Мельник.

Нагадаємо, в області вже 304 випадки захворювання на коронавірус.

На Житомирщині зафіксували 7 смертей від коронавірусу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here