Home Місто На Житомирщині знижується народжуваність

На Житомирщині знижується народжуваність

148

Не зважаючи на матеріальну підтримку, передбачену державою для новонароджених, демографічна ситуація має негативні тенденції.  Зокрема, на Житомирщині у першій половині року статистикою зафіксовано зниження народжуваності, у порівнянні з торішнім. Щоправда, зменшилося і число померлих, однак на кожних 100 померлих припадає лише 65 новонароджених. Це спричиняє природне скорочення населення, яке склало на початок літа 3111 осіб. 

Продовжує знижуватися і шлюбна активність населення області. За 5 місяців з початку року зареєстровано 2238 шлюбів – це на 3 % менше, ніж за аналогічний період минулого року, – повідомляє відділ статистики населення головного управління статистики в області.

Нагадаємо, Урядом ухвалено постанову, згідно якої сім’ї, де діти народилися після 8 квітня поточного року, отримають підвищені грошові виплати.На першу дитину допомога складатиме 30 прожиткових мінімумів, а саме: з 9 квітня – 24 тисячі 960 гривень, з 1 жовтня – 25 тисяч 590 гривень і з 1 грудня 26 тисяч 100 гривень. На другу дитину сума збільшується вдвічі. На третю і кожну наступну дитину розмір виплати дорівнюватимуть 120 прожитковим мінімумам – а це 100, 102 і 104 тисячі гривень відповідно.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here