Home Місто Нова версія Microsoft Office стане ”найамбітнішою” в історії

Нова версія Microsoft Office стане \”найамбітнішою\” в історії

143
Компанія Microsoft приступила до тестування попередньої технічної версії офісного пакету наступного покоління під кодовим ім’ям Office 15. У корпорації цей проект називають "найамбітнішим за весь час". Початок продажів продукту очікується в кінці 2012 р. чи на початку 2013 р. Бета-версія вийде влітку, повідомляє ТСН.ua.
 
Корпорація Microsoft в своєму офіційному блозі оголосила про вихід попередньої технічної версії (Technical Preview) пакета офісних додатків наступного покоління під кодовим ім’ям Office 15. 
 
У рамках Technical Preview Program попередня версія пакету стала доступна обраному числу клієнтів Microsoft, які зобов’язуються зберегти конфіденційність результатів тестування продукту. У корпорації також повідомили, що вони вперше уклали подібну угоду зі своїми партнерами. За словами розробників, запуск Technical Preview є важливим етапом на шляху виробничого циклу, який передує виходу бета-версії. 
 
Як пояснили в Microsoft, комерційний запуск Office 15 буде супроводжуватися оновленням цілого ряду пов’язаних продуктів, включаючи хмарний сервіс Office 365, мобільну версію пакету, а також таких продуктів, як Exchange, SharePoint, Lync, Project і Visio. 
 
"Таким чином, Office 15 надасть людям більш зручні та ефективні інструменти для роботи, взаємодії і спілкування", – заявив віце-президент з розвитку Microsoft Office Пі Джей Хок. 
 
Не виключено, що все це доповнить окрема версія Office для iPad, чутки про яку з’явилися в листопаді. Експерти не виключають також, що Microsoft віддасть перевагу прискорити запуск нового Office і випустить його разом з Windows 8 в жовтні 2012 р.
 
Передбачається, що комерційною назвою Office 15 стане Office 2013, оскільки зазвичай в назві вказується рік, наступний за роком фактичного випуску продукту на ринок. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here