Home Місто Новий заступник Дебоя Юрій Мойсеєв кличе журналістів із собою на рейд: буде...

Новий заступник Дебоя Юрій Мойсеєв кличе журналістів із собою на рейд: буде перевіряти, як їздять маршрутки та тролейбуси

104

Проїхатись громадським транспортом для того, щоб перевірити, як він працює, зібрався новий заступник міського голови Юрій Мойсеєв, якого через перехід у команду Дебоя вигнали із фракції «Фронт Змін».

«Планую в найближчий час, разом з начальником управління транспорту, провести рейди в пасажирському транспорті (маршрутні автобуси та тролейбуси), який курсує по нашому місту щодо якості надання послуг населенню, а саме зовнішнього та внутрішнього вигляду транспорту, поведінки водія, якості обслуговування пасажирів та інше. Тому, буду вдячний за інформацію та пропозиції щодо перевірки конкретних маршрутів і навіть автобусів та тролейбусів. Також, у кого є бажання, можу взяти з собою одного-двох журналістів для фото фіксації.  Інформацію та пропозиції краще надсилати в лічку! Дякую за підтримку! Умисно, поки не вказую дату та час проведення рейдів!», – написав на своїй сторінці у Facebook Мойсеєв.

Нагадаємо, що Юрій Мойсеєв займається туристичним бізнесом та нерухомістю.

Зазвичай їздить на автомобілі Skoda.

Фото зі сторінки у Facebook

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here