Home Місто Обласний комісар відзвітував про проходження другого етапу четвертої хвилі мобілізації

Обласний комісар відзвітував про проходження другого етапу четвертої хвилі мобілізації

110

За словами обласного військового комісара Миколи Залесського,  другий етап четвертої хвилі часткової мобілізації на Житомирщині проходить за планом. Про це він повідомив 10 березня під час засідання оперативного штабу. Так мобілізаційні ресурси постачаються в начальні центри, а райони працюють над виконанням доведених показників.

Обласний військовий комісар наголосив, що наразі план другого етапу виконаний на 40%, а завдяки надходженню нових мобілізаційних ресурсів вже сьогодні він досягне майже 50%, передає прес-служба ОДА.

Микола Залесський відзначив позитивні зміни у місті Житомирі та в Любарському районі. Проте, проблемними залишаються деякі райони Житомирщини. Так, за оперативною інформацією планові показники в Радомишльському та Малинському районах виконано на 56%, в Лугинському – на 14%,  у Коростенському – на 11%, а в місті Коростені – на 7%.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський дав доручення обласному військовому комісару  приймати відповідні кадрові рішення по тих військкоматах, які не виконують визначених завдань, та інформувати його особисто про досягнуті показники щоденно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here